RU

СБУ вимагає від Тимошенко запису камер спостереження з офісу БЮТ

21.02.2011, 14:30
СБУ вимагає від Тимошенко запису камер спостереження з офісу БЮТ - Фото
8cec06d0dae107f364277092e578b2f7.jpg

СБУ вимагає від Тимошенко запису камер спостереження з офісу БЮТ

Служба безпеки України просить керівництво партії "Батьківщина" надати документальні підтвердження інциденту з появою співробітників СБУ в партійному офісі і всі матеріали щодо заяви Юлії Тимошенко про обшук в офісі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі СБУ, поки Служба безпеки змушена спиратися виключно на повідомлення засобів масової інфомації і публічні заяви функціонерів БЮТ. У СБУ досі не надходило офіційне звернення від партії "Батьківщина" про п’ятничні події, "ми не отримали і документальних підтверджень інциденту, який ніби мав місце".

"З метою всебічного розслідування цієї ситуації і встановлення істини Служба безпеки України офіційно звертається до керівництва цієї партії, співробітників партійного офісу на вул. Туровській з вимогою невідкладно надати запис камер відеоспостереження, прізвища свідків, до яких ніби зверталися співробітники СБУ, прізвища цих "співробітників", які, за словами представників БЮТ, приходили в офіс", - йдеться у повідомленні спецслужби.

Наразі, уточнили у СБУ, за наказом глави служби Валерія Хорошковського проводиться службове розслідування обставин подій, що відбувалися 18 лютого у Києві на вул. Туровській, де розташований офіс "Батьківщини".

Під час перевірки встановлено, що ні від керівництва СБУ, ні від начальників оперативних підрозділів не надходили накази співробітникам СБУ про проведення будь-яких оперативно-розшукових, слідчих або інших процесуальних дій за цією адресою.

Згідно з рапортом офіцера, який ніби приходив в офісі у п'ятницю, цього дня з 9:00 до 15:00 він виконував свої службові обов'язки і на вулиці Туровській не був, але "ця інформація поки детально перевіряється у рамках службового розслідування".

СБУ обіцяє максимально прозоре розслідування і сподівається, що керівництво партії, що публічно звинуватило СБУ у ніби неправомірних діях, "зробить тепер крок, якого чекає від нього суспільство". "СБУ наполягає на отриманні всієї сукупності доказів, які можуть у правовій площині пролити світло на те, що насправді сталося", - наголосили у спецслужбі.

Нагадаємо, у п'ятницю Ю.Тимошенко на своїй сторінці у соціальній мережі "Twitter" написала: "СБУ намагається увійти у наш партійний офіс для обшуку і вилучення центрального партійного сервера". До офісу з парламенту виїхали нардепи від БЮТ.

У Службі безпеки України спростували інформацію про обшук. "Це якась вигадка. У когось паранойя", - заявили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СБУ.

Через декілька годин, коментуючи події дня, Ю.Тимошенко написала у "Twitter" нове повідомлення: "Перша атака відбита. Спрацювала інформаційна хвиля. Їм подзвонили, і вони втекли. СБУ ніколи ще так швидко не спростовувала свої дії".

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини