RU

СБУ розмістить в Інтернеті імена фальсифікаторів виборів Президента

11.01.2010, 16:32

Служба безпеки України поіменно назве усіх, кого спіймають на фальсифікаціях виборів. Моніторинг виборчого процесу буде розміщено на сайті СБУ у відкритому доступі. Про це на прес-конференції повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Наливайченко уточнив: "З сьогоднішнього дня на нашій веб-сторіночці буде розміщено моніторингову таблицю, в якій у зведеному варіанті ми розміщуємо відкрито для усіх громадян України, неурядових організацій недоліки і порушення, які були виявлені або про яких нас проінформували громадяни України". До того ж В.Наливайченко продемонстрував журналістам таблицю недоліків, виявлених станом на 14:00 11 січня 2010 року. Ця таблиця включає в себе області, в яких виявлено недоліки або порушення, графу з їхнім описом, а також які заходи вжиті для їхнього виправлення.

Так, у Луганській області виявлені спроби підкупу членів виборчих комісій з боку представників одного з кандидатів у президенти (окружна виборча комісія N115, Сватово). Про це проінформовані органи внутрішніх справ України.

"Нам хотілося б довести до відома громадян України, що у 2010 році усі фальсифікатори, які зважаться на фальсифікації, не будуть безіменними, будуть названі їхні імена, прізвища, номер відповідної дільничої комісії і факт правопорушення, який вони організовували або, не дай Боже, той факт був довершений", - сказав В.Наливайченко. За його словами, уся інформація, яку служба виявляє або отримує від громадян по "телефону довіри", буде перевірятися і тільки після цього розміщуватися у моніторинговій таблиці.

"Для нас дуже важливо, щоб та інформація, яка надходитиме, включалася у таблицю та одразу ж усувалася не лише кемпетентними особами, але й нами, ми відразу будемо брати під контроль це усунення і реагування на кожний факт", - зазначив він.

Валентин Наливайченко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини