RU

СБУ поскаржилася ГПУ на неадекватну поведінку екс-адвоката Волги

02.08.2011, 11:37
СБУ поскаржилася ГПУ на неадекватну поведінку екс-адвоката Волги - Фото
168c74998b40a69d0cebbb20d11f356f.jpg

СБУ поскаржилася ГПУ на неадекватну поведінку екс-адвоката Волги

Колишній адвокат затриманого екс-голови Держфінпослуг Василя Волги Олег Король влаштував цирк у відділі забезпечення досудового слідства СБУ. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі відомства.

У повідомленні СБУ вказано, що 29 липня з дозволу слідчого ГПУ для проведення побачення із затриманим Волгою адвокату Королю було надано приміщення слідчого кабінету відділу забезпечення досудового слідства СБУ (ВЗДС). Зустріч тривала безперервно з 10:45 до 19:45. "Під час обіду і вечері підозрюваний і його адвокат, всупереч інструкції про розпорядок дня відмовлялися припинити побачення для прийому їжі. О 18:00 черговий ВЗДС попросив припинити побачення, на що адвокат відповів відмовою. Через декілька хвилин від підозрюваного Волги поступила скарга на погане самопочуття, після чого була викликана швидка допомога", - сказано в повідомленні.

Після прибуття швидкої адвокат і його підзахисний категорично заборонили лікарям провести огляд і надати медичну допомогу підозрюваному, мотивуючи тим, що вони не закінчили роботу. Через деякий час черговий знов попросив припинити побачення, беручи до уваги вимоги розпорядку дня, після чого підозрюваний повторно поскаржився на біль в спині і ліг на підлогу.

"Після прибуття швидкої адвокат поводився неадекватно, фізично заважав лікарям надавати медичну допомогу своєму підзахисному. У зв'язку з цим затриманого Волгу було покладено на ноші та доставлено до камери для огляду. Після огляду лікарів Волзі було запропоновано надати медикаментозну допомогу, однак він відмовився від прийняття медичних препаратів, про що є запис в журналі огляду і його медичній картці", - зазначається в документі.

З 19:45 до 21:30 адвокат Король категорично відмовлявся залишати слідчий кабінет і вимагав повернути йому підзахисного для продовження побачення. "Начальник ВЗДС довів до адвоката вимоги Інструкції про порядок тримання осіб в спеціально відведених місцях для тимчасового тримання і попередив про застосування до нього примусових засобів впливу у разі опору або протидії законним вимогам адміністрації. Після того як Король відмовився залишити приміщення, він був супроводжений до виходу", - повідомили у відомстві.

Інформація про "неадекватну поведінку адвоката" направлена до ГПУ.

Нагадаємо, раніше адвокат Олег Король рішенням Печерського районного суду Києва був відсторонений від захисту екс-голови Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг Василя Волги.

Справа Василя Волги: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини