RU

СБУ порушила справу стосовно екс-керівників Кабміну і компанії ЄЕСУ

05.07.2011, 21:15
СБУ порушила справу стосовно екс-керівників Кабміну і компанії ЄЕСУ - Фото
cb0d24243933ffff6a324e5526110a21.jpg

СБУ порушила справу стосовно екс-керівників Кабміну і компанії ЄЕСУ

Головне слідче управління Служби безпеки України порушило кримінальну справу за фактом здійснення колишніми посадовими особами Кабінету Міністрів України, промислово-фінансової корпорації Єдині енергетичні системи і компанії United Energy International Limited спроби розтрати коштів з державного бюджету.

Як повідомляє прес-служба СБУ, вказана група осіб за попередньою змовою здійснила спробу розтрати коштів держбюджету на загальну суму $405 млн.

Мотивом для порушення кримінальної справи стали звернення прем'єр-міністра України Миколи Азарова від 23 червня 2011 року і від 29 червня 2011 року в СБУ, а також звернення міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова до уряду України від 10 червня 2011 року.

У ході розслідування кримінальної справи встановлюються всі посадові особи, причетні до скоєння злочину. Справа порушеня за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 15, ч.5 ст. 91 Кримінального кодексу. України.

Нагадаємо, 15 червня керівник тимчасової слідчої комісії Верховної Ради Інна Богословська заявила, що екс-прем'єр України, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко була залежна від російської сторони, підписуючи газові контракти в 2009 році, оскільки "приватні компанії Тимошенко, які належали їй та членам її родини, до сьогоднішнього дня мають непогашені борги перед міністерством оборони РФ на суму понад $405 млн.".

У Росії Тимошенко звинувачувалася в організації в 1996 році через посередника неодноразових передач хабарів "декільком посадовим особам Центрального управління матеріальних ресурсів і зовнішньоекономічних зв'язків і Центрального організаційно-планового управління Міноборони РФ за завищення цін на матеріально-технічні ресурси, що поставляються для Збройних Сил РФ".

Також повідомлялося, що в Кабінеті міністрів зареєстровано лист від Міністерства оборони Росії з проханням погасити борг корпорації ЄЕСУ.

Також нагадаємо, що Тимошенко була президентом корпорації Єдині енергетичні системи України, створеної на базі корпорації Український бензин, з 1995 по 1997 роки.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини