RU

СБУ перевірить, чи літала Тимошенко чартерами в Москву

25.09.2008, 11:53

Депутат від НУНС, член "Єдиного центру" Оксана Білозір надіслала до СБУ запит із проханням перевірити інформацію про перельоти Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко чартерними рейсами в Геную, Верону і Москву. Це підтвердила сама О. Білозір.

За її словами, інформація про перельоти Ю. Тимошенко була опублікована на одному з Інтернет-сайтів, і вона вирішила її "або спростувати або взяти у компетентних органів достовірну інформацію". "Я такі запити роблю в багатьох випадках: коли питання виникають із приводу національних заповідників (їх кордони постійно мають намір урізати). Були публікації в газетах, на Інтернет-сайтах інших ключових конфліктних ситуацій, я також робила запити в СБУ. Цей запит нічим не відрізняється від інших, які я робила", - пояснила О. Білозір.

"Я думаю, що кожний депутат міг би собі таке (надіслати запит до СБУ) дозволити. І в цьому немає нічого особливого. Є інформація, спростована публічно, і я просто хочу, щоб її спростувала СБУ, ось і все", - додала депутат, яку цитує "Українська правда".

За словами О. Білозір, протягом місяця СБУ повинна надати інформацію, дотримуючись правил подання запитів.

Досьє на Оксану Білозір >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини