RU

СБУ допитувала Медведчука у справі 2004 року

25.09.2008, 13:59

Віктора Медведчука допитували в СБУ у справі про фальсифікації результатів голосування під час президентських виборів 2004 року. Про це сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів, повідомив заступник керівника СБУ Микола Герасименко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М. Герасименко уточнив, що кримінальну справу, у якій допитували В. Медведчука, було порушено слідчим управлінням СБУ ще у 2004 році за фактом втручання у комп'ютерні системи під час президентських виборів. "Було зафіксовано факт незаконного втручання. Це було у першому турі виборів. Були встановлені особи, яким чином, що відбувалося, але потім справа від нас пішла у Генеральну прокуратуру, оскільки вони були посадовими особами третього рангу.... Зараз цю справу повернено на дорозслідування у СБУ, і в рамках цієї справи допитували Віктора Медведчука, оскільки на нього були свідчення, що він є одним із фігурантів цієї кримінальної справи", - сказав він.

М. Герасименко наголосив, що, крім цього, у ЗМІ з'явилася інформація про розмову В. Медведчука і члена ЦВК Михайла Охендовського щодо створення ще одного сервера під наступні вибори. "Тому Служба безпеки відстежує ці питання", - відзначив він. Відповідаючи на уточнююче питання журналістів, заступник глави СБУ наголосив, що причетність В. Медвечука до політичних подій сьогодення в Україні не розслідується і не перевіряється.

Досьє на Віктора Медведчука >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини