RU

Сайт Партії регіонів атакували хакери: "Юлечко, тримайся"

06.10.2009, 10:50

Сьогодні невідомі зламали офіційний сайт Партії регіонів і залишили на ньому провокаційну заяву. "Юлечко, я тебе завжди любив, я знаю - ти все зможеш. Тримайся", - йшлося у постскриптумі до цієї заяви на головній сторінці порталу.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, йдеться про "зухвалу, цинічну провокацію". "Мета і мотиви провокаторів зрозумілі - перешкодити роботі партії, перешкодити нашому лідеру говорити людям правду. Це ще одна спроба обмежити свободу слова навіть в такому демократичному сегменті інформаційного простору, як Інтернет. Злом офіційного сайту Партії регіонів стоїть в одному ряду з такими подіями останніх днів, як рішення Печерського районного суду м. Київ про заборону критики влади, наміри уряду взяти під свій контроль регіональні державні телерадіокомпанії і іншими спробами накинути вузда на журналістів", - вважають регіонали.

У своїй офіційній заяві з приводу атаки на портал Партія регіонів вимагає "припинити спроби обмежити свободу слова, стулити рот опозиції і не допустити перетворення виборчої кампанії у війну компроматів і брудних політтехнологій".

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини