RU

Сайт Миротворець припиняє роботу. На дві години

10.12.2019, 11:05
Сайт Миротворець припиняє роботу. На дві години - Фото
Ілюстрація з сайту Миротворець
доповнено

Сайт Миротворець припиняє роботу на дві години. Про це йдеться на сайті центру Миротворець.

"Сьогодні 10.12.2019 року о 18:00... ми повністю зупиняємо сервери Миротворця, а саме: сайт myrotvorets.center та всі його дзеркала", - йдеться в повідомленні. Розраховуємо, що двох годин нам вистачить", - йдеться в повідомленні. Центр повідомляє, що доступ до відомостей в розділі Чистилище буде тимчасово забезпечений для окремих категорій користувачів на певному закритому ресурсі.

Решта проектів Центру працюватимуть і далі у відкритому та доступному режимі.

Довідка. Сайт був відкритий в 2014 році, містить відкриту базу даних людей, які становлять небезпеку для України і її суверенітету: терористів, сепаратистів, пропагандистів, артистів і діячів мистецтва, які в'їжджали на окуповані території, політичних діячів, які не визнають анексію Криму й підтримують так звані "ЛНР" і "ДНР" і т.д. Діяльність сайту піддавалася критиці з боку зарубіжних країн, зокрема Росії, Німеччини. До створення сайту має відношення на той момент радник міністра внутрішніх справ, а зараз заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

  • У листопаді 2018 року в Міністерстві закордонних справ Німеччини закликали Україну закрити сайт Миротворець. Така заява з боку Німеччини була зроблена у зв'язку з внесенням колишнього федерального канцлера Герхарда Шредера в базу даних сайту.
  • Посол України в Німеччині Андрій Мельник на вимогу МЗС ФРН закрити сайт Миротворець відповів, що це приватний ресурс, і уряд України не несе відповідальності за його контент.

Читайте також: Як Миротворець "вербував" майбутніх бойовиків ПВК Вагнер: відео

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини