Савченко виключили з фракції Батьківщина

20.12.2016, 11:09
Савченко виключили з фракції Батьківщина - Фото
Надія Савченко

Депутатська фракція Батьківщини на своєму засіданні 16 грудня ухвалила рішення виключити зі складу фракції народного депутата

Народного депутата Надію Савченко виключили зі складу фракції Батьківщина. Про таке таке рішення фракції повідомив спікер Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання ВР, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Фракція Батьківщина на своєму засіданні 16 грудня прийняла рішення про виключення зі складу фракції народного депутата Савченко за діяльність, несумісну з програмними принципами та принципами діяльності партії і фракції у Верховній Раді", - сказав Парубій.

Відзначимо, що Савченко була першою в списку Батьківщини на парламентських виборах в 2014 році.

Читайте також: Савченко хочуть виключити з комітету Ради з безпеки

12 грудня повідомлялося, що Савченко підтвердила інформацію ЛІГА.net про те, що вона зустрічалася в Мінську з ватажками терористів ЛНР/ДНР.

15 грудня Батьківщина виключила Савченко зі своїх рядів. У заяві було сказано, що партія на парламентських виборах 2014 року внесла незаконно утримувану в Росії українку до свого виборчого списку заради її звільнення. Однак, як зазначили у фракції, пізніше виявилося, що "принципи і політичні переконання Надії Савченко і Батьківщини не збігаються".

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Читайте також: Ігри ФСБ: навіщо Савченко таємно їздила в Мінськ


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами