RU

Савченко на суді: Провину свою не визнаю, звинувачення - брехня

22.09.2015, 17:24
Савченко на суді: Провину свою не визнаю, звинувачення - брехня - Фото
Надія Савченко (фото - ЕРА)

Народний депутат України Надія Савченко під час засідання суду назвала брехнею пред'явлені їй звинувачення і висловила готовність давати свідчення на детекторі брехні.

Вона підкреслила, що була викрадена російськими спецслужбами.

знову готова повторити свої свідчення. Мене викрали з території України і силою привезли в Росію. В моєму викраденны задіяні слідчі органи. Я не бачила, де перебували журналісти, я їх не знала, як і не знала тих цивільних. Я ніколи в житті не стріляла по людях без зброї. Навідником я ніколи не була. Я - авіація, а не артилерист, це різні речі", - сказала вона в суді.

"Я заявляю ще раз - до вбивства журналістів я ніякого відношення не маю", - сказала Савченко. Вона зазначила, що не довіряє російському суду.

"У мене немає жодної підстави довіряти російському суду і російському правосуддю. Я вам не довіряю. І більше того, вважаю, що не у вашій юрисдикції розглядати цю справу. У мене все. У мене вибору немає, тому працюйте. Я сказала, що я вам не довіряю. Але відводу вам не заявляю", - сказала Савченко.

Крім того, Савченко також заявила, що ніколи не стріляла по беззбройних людях. Вона зазначила, що готова давати свідчення за допомогою детектора брехні.

"Я готова давати свідчення за допомогою детектора брехні. І інших людей я прошу також давати свідчення за допомогою детектора брехні", - сказала вона в ході засідання.

"... Провину свою не визнаю, в обвинувальному висновку все написане - брехня", - заявила Савченко.

Нагадаємо, Савченко силою утримується в Росії після викрадення в червні 2014 року в районі Луганська. Спочатку вона звинувачувалася в причетності до вбивства двох журналістів ВГТРК, загиблих в червні минулого року в ході російської агресії в Донбасі. Всі звинувачення Савченко категорично відкидає. На виборах до Верховної Ради вона була обрана депутатом від партії Батьківщина. Звільнити Савченко закликають Україна, США і країни Європейського Союзу.

26 січня 2015 року Парламентська асамблея Ради Європи затвердила Надію Савченко делегатом від ПАРЄ. Повноваження представників ПАРЄ затвердили в перший день сесії. Також 26 січня на засіданні бюро ПАРЄ більшістю голосів було прийнято рішення про те, щоб визнати міжнародний імунітет народного депутата України Надії Савченко. 28 січня депутати ПАРЄ переважною більшістю голосів проголосували за поправку до резолюції по Росії про негайне звільнення Надії Савченко та надання їй дипломатичного імунітету.

За матеріалами: Дождь, Медиазона

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини