RU

Савченко залишилася без адвокатів

11.05.2018, 16:48
Савченко залишилася без адвокатів - Фото
Надія Савченко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Адвокати депутата Надії Савченко Олег Соловей і Дмитро Бугай розірвали договір зі своєю підзахисною. Про це сьогодні LIGA.net заявив адвокат Олег Соловей.

"Ми розірвали договір, більше не представляємо інтереси Савченко", - сказав Соловей.

За його словами, причиною стало постійне втручання в процес її сестри - Віри Савченко.

Відповідаючи на питання, в чому виражалося втручання, Соловей сказав: "Не хотів би поки розкривати поки деталі".

Віра Савченко відмовилася коментувати LIGA.net інформацію адвокатів. "Сьогодні у Наді - День народження. Ми проводимо акцію", - сказала вона.

За інформацією ЗМІ, Віра Савченко знайшла нового адвоката - Олександра Шадріна, який вів справу підозрюваної в сепаратизмі і створенні терористичної організації екс-мера Слов'янська Нелі Штепи. Однак Надія Савченко підписала відмову від усіх адвокатів, включаючи Шадріна.

22 березня 2018 року Верховна Рада дозволила зняти недоторканність з Савченко, а також дала дозвіл на її арешт. Депутата затримали. У тексті подання ГПУ стверджується, що Савченко в змові з головою центру звільнення полонених Офіцерський корпус Володимиром Рубаном та ватажками терористичних організацій ДНР і ЛНР Олександром Захарченком та Олександром Тимофєєвим спланувала здійснення в Україні низки терактів і замахів на представників влади з метою насильницького повалення конституційного ладу в Україні.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини