RU

Саркозі в Росії: Буде помилкою пустити Україну в НАТО і Європу

16.06.2016, 14:07
Саркозі в Росії: Буде помилкою пустити Україну в НАТО і Європу - Фото
Володимир Путін і Ніколя Саркозі (фото - ЕРА)
Зняти західні санкції з Росії і не приймати Україну в НАТО - до таких дій закликав на економічному форумі в Санкт-Петербурзі 23-й президент Франції (2007-2012), прокремлівський політик Ніколя Саркозі. Про це повідомляє УНІАН.

"Я серед тих, хто вважає, що треба прибрати санкції, у нас і без цього достатньо проблем. Ми не можемо дозволити собі страждати, і найсильніший повинен простягнути руку першим", - додав він. "Найсильнішим" гравцем Саркозі вважає Росію і її президента Володимира Путіна.

За його словами, Україна не може вибирати одного або іншого з партнерів, так як "є другом Росії" і "повинна бути другом Європи".

"Це причина, по якій я завжди вважав, що буде помилкою інтегрувати Україну в НАТО, інтегрувати Україну в Європу", - заявив Саркозі, додавши, що вважає Україну "мостом між РФ і Європою".

Читайте також: Кремлівський легіон. Хто у Франції лобіює інтереси Москви

Також колишній президент Франції повторив кремлівське пропагандистське кліше про "утиск російськомовної меншини в Україні".

"Потрібно, щоб був певний момент, і ця меншість буде захищена з повагою суверенітету України, який безсумнівний і не заперечується... Я хочу сказати, що найбільшим злом, найгіршим рішенням і дуже негативним рішенням українського уряду буде усунення російської мови як офіційної мови України, коли 30% населення розмовляє російською. Не можна заборонити їм говорити російською", - пояснив він.

На пряме запитання журналіста про приналежність Криму Саркозі відповідати відмовився: "Крим згадувався в Мінську-2? Ні. У Мінську-2 немає жодного слова щодо Криму, чому ви хочете, щоб я вам говорив на цю тему?"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини