RU

САП відкрила справу проти детектива НАБУ за заявою Полякова

27.06.2018, 16:36
САП відкрила справу проти детектива НАБУ за заявою Полякова - Фото
Максим Поляков (Фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом можливої ​​фальсифікації детективом НАБУ доказів у "янтарний справі" на підставі заяви фігуранта цієї справи депутата Максима Полякова. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Разом з тим, там відзначили, що прокурори САП як процесуальні керівники супроводжували розслідування "бурштинової справи" на всіх етапах, разом з детективами проводили аналіз зібраної доказової бази, а, отже, несуть за неї рівноцінну відповідальність.

Судячи з повідомлення НАБУ, Поляков поставив під сумнів достовірність стенограми одного з аудіозаписів. У бюро запевняють, що стенограма "абсолютно коректна" і пропонують САП переконатися в цьому, призначивши повторну експертизу.

При цьому в НАБУ відзначили, що це лише один з багатьох доказів у справі.

"Заяви ж пана Полякова про нібито фальсифікацію доказів щодо нього не відповідають дійсності і, ймовірно, є черговою спробою будь-яким способом уникнути відповідальності", - сказано в повідомленні.

У квітні Печерський райсуд Києва визнав народного депутата Борислава Розенблата, який фігурує в так званій янтарній справі, потерпілим в кримінальному провадженні Генпрокуратури про нібито провокації співробітниками НАБУ дачі хабара парламентарію.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини