RU

Санкції ЄС Януковичу не загрожують, - Видрін

07.05.2012, 18:18
Санкції ЄС Януковичу не загрожують, - Видрін - Фото
Дмитро Видрін
В скоро майбутньому адекватні політики візьмуть гору в Європейському Союзі, а методи шантажу залишаться в минулому. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив український політолог, публіцист, позаштатний радник президента Віктора Януковича Дмитро Видрін, коментуючи бойкот європейських політиків Євро-2012, а також відмова ряду лідерів країн ЄС від участі в неформальному саміті в Ялті через справу Юлії Тимошенко.

Так, Видрін, відповідаючи на питання, чи не стане це першим кроком до запровадження санкцій проти влади України, сказав: "Я сподіваюся, що ніяких санкцій не буде, тому що я не бачу ні єдності, ні одностайності в позиціях європейських лідерів".

Так, наприклад, за його словами, гостра й непримиренна позиція колишнього президента Франції Ніколя Саркозі була викликана тим, що Саркозі "хотів направляти гроші Євросоюзу не на Східне партнерство, а на Південне партнерство, щоб гроші давали не на створення прикордонної інфраструктури між ЄС і Україною, а на створення прикордонних структур ЄС-Албанія, ЄС-Туніс ".

"Тепер Саркозі пішов, приходять зовсім інші люди. І це процес, який відбувається по всій Європі в кожній країні Євросоюзу. Але поки, звичайно, ще залишаються політики, які намагаються використовувати непросту ситуацію в Україні у своїх власних інтересах", - зазначив Видрін.

Він висловив упевненість, що нові обличчя європейської політики не стануть продовжувати політику шантажу або ультиматумів, тому що сьогодні перед усіма державами світу стоять дуже серйозні проблеми, вирішити які можна лише консолідувавши всі наявні сили і ресурси.

"Адекватних політиків вистачає. Я уважно стежу за Вишеградською четвіркою, за Коморовським, стежу за виступами мого старого-доброго знайомого Квасьневського, який говорить, що сьогодні не час демонструвати один одному м'язи, а час демонструвати розум, милосердя й взаєморозуміння. Я думаю, саме такі політики візьмуть гору в Європі", - сказав політолог.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи була б, на його думку, риторика Польщі такою же миролюбною, якщо б сьогодні українців і поляків не пов'язувало Євро-2012, Видрін зазначив: "Мені складно сказати. Хотілося б сподіватися, що так. Не думаю, що Польщу можна підозрювати в кон'юнктурі ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини