RU

Санкції ЄС щодо Криму вступили в силу

19.12.2014, 12:02
Санкції ЄС щодо Криму вступили в силу - Фото
Фото: EPA
Нові санкції Євросоюзу (ЄС) щодо анексованого Росією Криму і Севастополя опубліковано в офіційному журналі ЄС, що означає, що вони вступили в силу. Нагадаємо, дані санкції забороняють всі іноземні інвестиції в регіон.

З 20 грудня інвестиції в Крим чи Севастополь заборонені. Європейські та
компанії, які базуються в ЄС, не зможуть більше купувати нерухомість або організації в Криму, фінансувати кримські компанії або надавати відповідні послуги. Крім того, операторам ЄС не буде більше дозволено пропонувати туристичні послуги в Криму чи Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не зможуть більше заходити в порти в Кримського півострова, за винятком екстрених випадків. Це відноситься до всіх суден, що належить або контролюються європейцями. Існуючі круїзні контракти можуть бути реалізовані до 20 березня.

Вже діючу заборону на експорт товарів і технологій у сферах транспорту, телекомунікацій, енергетики та експлуатації родовищ нафти, газу і мінералів, розширюється.

ЄС дає список товарів, експорт яких забороняється в Крим (обмеження стосуються транспорту, телекомунікацій, енергетики, розвідки, і видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів). Крім того, опублікований список з семи кримських портів, які підпадають під санкції (Севастополь, Керч, Ялта, Феодосія, Євпаторія, Чорноморськ, Камиш-Бурун).

Євросоюз підкреслює необхідність визначення перехідних періодів і винятків, щоб мінімізувати вплив цих обмежувальних заходів щодо економічних операторів і цивільного населення Криму чи Севастополя.

Ці заходи додадуться до заборони на імпорт товарів з Криму і Севастополя, накладеного в червні, а також обмеженням, запровадженим в липні з торгівлі та інвестицій, пов'язаних з певними секторами економіки та інфраструктурними проектами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини