Санкції ЄС проти оточення Азарова продовжують працювати - Касько

28.01.2016, 14:48
Санкції ЄС проти оточення Азарова продовжують працювати - Касько - Фото
b6abcfbdfdc53650eab86496b66ba35c.jpg
Санкції проти оточення   Миколи Азарова, скасовані судом Євросоюзу, припинили свою дію ще 5 березня 2015 року. Друга хвиля санкцій продовжує діяти до 6 березня 2016 року. Про це в ексклюзивному коментарі ЛІГА.net  повідомив заступник генерального прокурора Віталій Касько.

"Сьогодні рішенням Суду загальної юрисдикції Європейського Союзу були скасовані обмежувальні заходи, які діяли в період з 6 березня 2014 року по 5 березня 2015 року, щодо п'яти колишніх українських чиновників: Миколи і Олексія Азарових, Сергія АрбузоваСергія Клюєва і Едуарда Ставицького", - сказав він.

За його словами, друга хвиля санкцій, введених Радою ЄС 5 березня 2015 року, продовжує свою дію і предметом рішення європейського суду не була. "Активи, заблоковані європейською стороною на підставі рішення ради ЄС від 5 березня 2015 року, і далі залишаються під адміністративним арештом. Термін дії обмежувальних заходів - до 6 березня 2016 року", - пояснив він.

Заступник генерального прокурора також звернув увагу на те, що на сьогоднішнє рішення суду сторона ЄС протягом двох місяців з моменту оголошення може подати апеляцію.

Нагадаємо, сьогодні в Люксембурзі Суд Євросоюзу виніс рішення у справі чиновників Азарова, згідно з яким посадові особи не можуть бути піддані санкціям тільки за те, що в третій країні розпочато попереднє розслідування їх дій.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю