RU

Санкції руйнівно впливають на економіку Росії - Псакі

29.01.2015, 17:29
Санкції руйнівно впливають на економіку Росії - Псакі - Фото
Знімок екрану з відеоролика Youtub
Нинішню геополітичну кризу Росія сконструювала сама, і лише в її руках можливість змінити ставлення світової спільноти, стверджує офіційний представник Державного департаменту США Дженніфер Псакі в інтерв'ю виданню  meduza.io.

Як зазначила в розмові представник Держдепу, агресію ініціює російська сторона і сепаратисти, "чиїми руками Росія веде нелегальні бойові дії" на території України, і у США "немає ніяких сумнівів, що відповідальність і за початок, і за розвиток цього конфлікту лежить на Росії".

Псакі також нагадала, що США не робить різниці між діями бойовиків і діями Росії. "Для нас очевидно, що між сепаратистами в Україні та Росією існує прямий зв'язок", - сказала американка, заявивши, що немає сенсу вірити на слово представникам російського керівництва, які стверджують, що Росія не постачає на схід України військову техніку.

За словами Псакі, російська інтервенція в Україні "незаконна", і як член світового співтовариства США "не можуть стояти осторонь і робити вигляд, що все в порядку", тому як про досі множинні заяви російської влади не були підкріплені справами. Раніше в тому ж дусі висловилася прем'єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма.

Рішення, прийняті Росією, призвели до її ізоляції, як політичної, так і фінансової, стверджує Псакі. "Без сумніву, санкції, як американські, так і європейські, чинять руйнівну дію на економіку Росії", - сказала вона, додавши, що санкції США стосовно ініціатора війни на сході України можуть бути переглянуті лише після деескалації агресії з російського боку.

"Важливо розуміти, що наша мета не полягає в ізоляції Росії. Наша мета - покласти край руйнівним діям Росії в Україні. У Росії є вибір, і, як ви знаєте, не тільки США, але і багато членів Європейського співтовариства говорили: санкції введені в відповідь на ваші дії, але якщо ви зміните свою поведінку, повернетеся до виконання Мінських угод, ми поміняємо свою відповідь", - заявила вона.

Відповідаючи на запитання журналіста видання про пред'явлення доказів участі РФ у військовій агресії, Псакі відповіла, що у США "немає завдання сперечатися з Росією - ні з цього питання, ні з якого-небудь іншого", і що всі докази давно зібрані представниками міжнародних організацій.

"Докази? Міжнародні організації, які там працюють - ОБСЄ, НАТО та інші - ясно говорять, хто стоїть за тими чи іншими діями на Україні", - парирувала вона.

Разом з тим, на думку Псакі, проблеми протистояння НАТО і Росії не існує. "Ми маємо справу зі стурбованістю - на наш погляд, обгрунтованою - країн Східної Європи у зв'язку з діями і риторикою Росії. І ми дуже сподіваємося, що Росія піде шляхом деескалації конфлікту", - уточнила чиновниця.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини