RU

Санкції проти Росії необхідно посилити - голова Freedom House

10.04.2014, 16:03
Санкції проти Росії необхідно посилити - голова Freedom House - Фото
Голова Freedom House Девід Крамер (фото - FH)
Президент міжнародної організації Freedom House Девід Крамер заявляє, що західні країни повинні ввести більш жорсткі санкції щодо Росії за її політику щодо України.

"Я сподіваюся, що США і Канада вже скоро введуть додаткові санкції. Західні країни повинні ввести більш жорсткі санкції щодо Російської Федерації. Ми не повинні реагувати на те, що робить керівництво Росії, ми повинні це запобігати", - сказав він сьогодні в Києві.

Крамер заявив, що санкції, які вже були введення проти Росії, були "першим хорошим кроком, але поки тільки перші". При цьому він зазначив, що російська економіка вже відчула на собі наслідки прийнятих рішень.

Президент Freedom House переконаний, що влада України і західні країни ніколи не повинні визнавати анексію Криму Росією. За його словами, зустріч на рівні США-ЄС-Росія -Україна щодо ситуації в Криму, про яку зараз говорять, не дасть позитивного результату. "Я не дуже сподіваюся, що переговори завершаться якимось рішенням. Росія пропонує федералізацію, що є способом знищення України. Росія хоче відтягнути проведення виборів, і, як і раніше, не сприймає владу України, як легітимну", - сказав він.

Крамер також заявив, що українці ніколи не говорили про федералізацію країни, поки про це не стала говорити Москва. "Я не думаю, що Росію хвилює майбутнє України. Керівництво Росії хотіло б розірвати Україну, щоб Захід втратив до неї інтерес", - зазначив він.

Президент Freedom House також заявив, що в Україні не спостерігаються ті прояви екстремізму та радикалізму, про які заявляють в Росії. "Кремлівська пропаганда намагається описати те, що відбувається, як розгул екстремізму. Я не бачив ніяких доказів цього. Є певна частина опозиції, яка є правою, але вони не грають домінуючої ролі, і їх рейтинги досить низькі", - сказав він.

Джерело: Українська служба Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини