RU

Санкції проти РФ потрібно посилити - Світовий конгрес українців

28.04.2015, 17:33
Санкції проти РФ потрібно посилити - Світовий конгрес українців - Фото
Павло Грод
Про часткове або повне зняття санкцій з Росії не може бути й мови, навпаки, їх потрібно підсилювати. Таку думку висловив віце-президент Світового конгресу українців Павло Грод на Донорській конференції в Києві.

"Санкції - це необхідне зло. І їх не можна знімати, їх потрібно посилювати, тому що ця війна не закінчується", - підкреслив він.

Грод переконаний, що Україні потрібно надати також військову допомогу, оскільки це може зупинити президента РФ Володимира Путіна в його агресії проти України.

Нарешті, Світовий конгрес українців готовий сприяти у компенсації гуманітарного збитку, який несуть жителі Донбасу. Грод закликав також міжнародних партнерів України спільно протистояти російській пропаганді, націленій на позбавлення України допомоги, в тому числі фінансової.

Нагадаємо, що віце-президент США Джо Байден, який виступав на конференції, сказав, що санкції, які були введені проти Росії через її агресію в Донбасі і анексію Криму, повинні бути продовжені до повного виконання мінських угод та відновлення кордонів України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини