RU

Самопоміч запропонувала завтра провести переговори по коаліції

29.10.2014, 17:07
Самопоміч запропонувала завтра провести переговори по коаліції - Фото
Фото: mignews.com.ua
Партія Самопоміч висловлює готовність приступити до переговорів про формування коаліції і закликала майбутніх партнерів почати цей процес не пізніше 30 жовтня. Про це сказано в повідомленні прес-служби партії.

В заяві політсили озвучені чотири ключові принципи формування коаліції, яких Самопоміч дотримуватиметься під час переговорів. По перше, сказано в повідомленні, до процесу формування коаліції повинні залучатися виключно депутатські фракції, переговори мають бути публічними.

Крім того, політсила вимагає, щоб текст коаліційної угоди був спільним продуктом учасників коаліції, а в її керівних органах всі учасники повинні мати рівне представництво, а також "право вето щодо окремих питань".

Самопоміч пропонує, щоб коаліційна угода включала конкретні заходи по кожному напряму реформ і має базуватися на передвиборних програмах політичних сил.

"Завданням коаліції є формування уряду та спільне з урядом визначення пріоритетів його діяльності. Головним принципом формування уряду є професіоналізм, а не квотний принцип", - повідомили в партії.

Крім того, Самопоміч вимагає, щоб в коаліції не було депутатів, які голосували за диктаторські закони 16 січня.

Нагадаємо, раніше свої коаліційні пропозиції оприлюднили Народний фронт і Блок Петра Порошенка.

Лідер Батьківщини Юлія Тимошенко заявила, що її політсила готова приєднатися до коаліційної угоди.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини