RU

Саміт Україна-ЄС призначено на 25 лютого 2013 року

17.12.2012, 12:38
Саміт Україна-ЄС призначено на 25 лютого 2013 року - Фото
c99835cef4b42d03c58e44aca8149280.jpg
Як повідомляє прес-служба голови української держави, сьогодні відбулася телефонна розмова Януковича з Баррозу, під час якої сторони погодили дату проведення наступного Саміту Україна - ЄС. Він пройде 25 лютого 2013 року в Брюсселі.

Також сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва України та Європейського Союзу. Розмова відбулася за ініціативою президента Єврокомісії.

У минулу суботу в.о. міністра економічного розвитку і торгівлі, народний депутат  Петро Порошенко заявив, що черговий саміт Україна-ЄС, швидше за все, відбудеться 25 лютого. Порошенко також додав, що Угода про асоціацію України та Європейського Союзу парафована і майже готова до підписання.

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію з Україною може відбутися до листопада 2013 року, якщо українська влада продемонструє суттєвий прогрес у вирішенні означених Європейським Союзом проблем. Про це йдеться у висновках Ради ЄС з питань зовнішньої політики, прийнятих сьогодні в Брюсселі. "Рада підтверджує свої зобов'язання підписати вже парафовану Угода про асоціацію, включаючи глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі, так скоро, як тільки українська влада продемонструє рішучі дії і відчутний прогрес у трьох сферах, можливо, до саміту Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді-2013. Підписання може супроводжуватися попередніми набранням чинності окремих частин угоди", - відзначили в ЄС.

Умовами Євросоюзу є: рішення проблем виборчого законодавства, виборчого правосуддя та імплементація реформ, закладених в порядку денному асоціації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини