"Сам це придумав": Гройсман відповів на фейк і загрози Лаврова

"Сам це придумав": Гройсман відповів на фейк і загрози Лаврова - Фото
17.12.2018, 15:12

Прем'єр-міністр України в Брюсселі назвав російського міністра закордонних справ вигадником

Прем'єр-міністр України  Володимир Гройсман назвав вигадником главу МЗС країни-агресора РФ  Сергія Лаврова, який заявив, що в кінці місяця Україна "планує збройну провокацію" на адмінкордоні  з тимчасово окупованим Кримом, і тут же пригрозив президенту Петру Порошенкоу відповіддю Москви на це. Про це він сказав на прес-конференції в Брюсселі, передає Європейська правда.

Гройсман заявив, що Лавров "сам це придумав".

"Україна ніколи, ніде не створювала ніяких прецедентів для провокацій. Більш того, те, що трапилося в Азовському морі, не є провокацією. Це абсолютно брутальний напад Збройних сил Російської Федерації під їх державним прапором проти нашої суверенної держави, проти українського флоту, проти українських моряків", - нагадав він.

За словами Гройсмана, сьогодні "питання полягає в тому, що наші військовополонені знаходяться у них за гратами".

"Тому я думаю, що це чергова спроба Російської Федерації виправдати свою дикість і неприховану військову агресію. Я б порадив міністру зробити все від нього залежне, щоб українські моряки були звільнені, а Збройні сили Російської Федерації і бойовики, які знаходяться сьогодні на території України, повернулися додому", - резюмував прем'єр.

25 листопада російські окупанти протаранили  буксир і обстріляли малі бронекатера південніше Керченської протоки. Українські кораблі захопили і відбуксирували до Керчі, а екіпажі взяли в полон. Моряків відвезли в Москву: 21 військового - в СІЗО Лефортово, трьох поранених - до медчастини ізолятора "Матроська тиша". У 10 областях України введено воєнний стан.

Дивітьсч також: РФ загрожує Україні "повною боєготовностю" своєї армії в Донбасі