RU

Саміт Україна-ЄС: Києву потрібен план дій щодо безвізового режиму

22.11.2010, 10:15
Саміт Україна-ЄС: Києву потрібен план дій щодо безвізового режиму - Фото
d5390c611ca5e568b3a7fe92bb954943.jpg

Саміт Україна-ЄС: Києву потрібен план дій щодо безвізового режиму

Сьогодні у Брюсселі відбудеться саміт Україна-ЄС. Київ чекає від цього заходу надання плану дій щодо введення безвізового режиму.

Раніше у МЗС України наголосили, що головним результатом саміту має стати очікуване надання Україні плану дій щодо введення безвізового режиму. Делегацію України на саміті очолить Президент Віктор Янукович.

Європейський Союз будуть представляти Президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей і Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу. Під час пленарного засідання саміту буде обговорений широкий спектр питань, враховуючи перемовини про укладення угоди про асоціацію, створення зони вільної торгівлі, безвізового діалогу, співпраці у сфері енергетики і транспорту.

Очікується, що предметом особливої уваги стануть питання внутрішньополітичного розвитку України. Одним із ключових підсумків саміту також буде відзначення входження у завершальну стадію перемовин з укладення угоди про асоціацію між Україною і ЄС, зокрема, у частині створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Під час саміту планується підписання протоколу до Угоди про партнерство і співпрацю між Україною і ЄС щодо участі України у програмах ЄС, що дасть змогу Україні повною мірою використати потенціал секторної співпраці з Євросоюзом.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини