RU

Саламатін обіцяє армії радикально нову техніку

20.02.2012, 10:40
Саламатін обіцяє армії радикально нову техніку - Фото
Дмитро Саламатін
Новопризначений міністр оборони України Дмитро Саламатін обіцяє, що армію чекають радикальні зміни у ресурсному й матеріально-технічному забезпеченні. Про це він заявив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

За словами Саламатіна, на сьогодні ведеться робота над підвищенням боєздатності і технічним переоснащенням армії, удосконаленням системи управління військами, забезпеченням якісної військової освіти та професійного рівня військовослужбовців.

"На часі радикальні зміни у ресурсному і матеріально-технічному забезпеченні Збройних сил", - підкреслив міністр.

Саламатін уточнив, що вже затверджені програми зі створення та будівництва багатофункціонального ракетного комплексу "Сапсан" і бойового корабля класу "корвет". Прийнято на озброєння 11 нових і 29 модернізованих зразків озброєння та військової техніки - в тому числі, автоматизований командно-диспетчерський пункт, переносний протитанковий ракетний комплекс "Стугна-П", радіолокаційні станції різних типів.

"Безумовно, на боєздатності Української армії негативно позначилося хронічне недофінансування у сфері розробки, модернізації та закупівлі озброєння та військової техніки, яке спостерігалося протягом багатьох років", - визнав міністр.

У зв'язку з цим, за його словами, неможливо відразу вирішити всі проблеми, які накопичувалися роками.

"Багато зразків, які зараз знаходяться на озброєнні наших військ, вимагають заміни. У зв'язку з цим оборонне відомство покладає надії на ритмічне фінансування розробок і закупівель озброєнь і військової техніки в рамках оборонного бюджету 2012 року", - сказав Саламатін.

Нагадаємо, 8 лютого Янукович звільнив Михайла Єжеля з посади міністра оборони і призначив на його місце Дмитра Саламатіна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини