RU

Сакварелідзе викликають на допит в ГПУ

30.03.2016, 17:13
Сакварелідзе викликають на допит в ГПУ - Фото
Давид Сакварелідзе
Екс-заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе викликають на допит в ГПУ у справі про "зникнення $2 млн". Про це він повідомив у себе в Facebook.

"Тільки що мені дзвонив заступник начальника створеного нещодавно в ГПУ департаменту, який займається відверто замовними справами, в тому числі і проти моєї команди -  шановний" пан Сус. Він запросив мене в п'ятницю на допит у справі про "зникнення" 2 млн американських доларів ", - зазначив  Сакварелідзе.

За словами Сакварелідзе, "цей самий Сус кілька днів тому під загрозою пред'явлення підозр, маючи на руках дозвіл на проведення обшуків, шантажував працівників генеральної інспекції і схиляв їх до "співпраці", щоб отримати неправдиві свідчення, які в наслідку мали бути використані на брифінгу з метою дискредитації його і команди".

"Я запропонував йому прислати мені офіційне повідомлення із зазначенням інформації про провадження, дату і час проведення допиту. Я без проблем прийду на допит і допоможу слідству, а також чітко поясню, як саме працює міжнародна технічна допомога в тому випадку, коли є довіра до державних інститутів країни", - підкреслив Сакварелідзе.

"Я сказав йому, що життя дуже мінливе і порадив безпідставно не переслідувати наших хлопців. Цією справою, до речі, вже займається НАБ. Я сподіваюся, що всі ці незаконні дії не залишаться без відповідного реагування", - зазначив колишній заступник генерального прокурора. За його словами, він вимагатиме, щоб допит був записаний на відео.

Він вважає, що "поки ідеологія ГПУ буде глибоко "шокінською", беззаконню не буде кінця".

Звинувачення ГПУ на адресу Сакварелідзе в нецільовому використанні $20 млн, виділених США на розробку тестів на посади місцевих прокурорів, вперше пролунали 12 серпня 2015 року. У відповідь США висловили підтримку Сакварелідзе і оголосили, що виділять ще 2 млн доларів на підтримку роботи Сакварелідзе з реформування органів прокуратури.

16 березня прокурор ГПУ Владислав Куценко повідомив, що Генпрокуратура проведе розслідування за зверненням народних депутатів про використання коштів, спрямованих в Україну американськими і європейськими партнерами для проведення реформи органів прокуратури.

Читайте також: США призупинили фінансування прокуратури через Шокіна

Сакварелідзе вчора був звільнений з органів прокуратури.

Читайте також: Давид Сакварелідзе - опонентам: Ви не на тих звірів нарвалися

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter в Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини