Сакварелідзе: У ГПУ боролися з реформами замість корупції

29.03.2016, 16:58
Сакварелідзе: У ГПУ боролися з реформами замість корупції - Фото
Давид Сакварелідзе
У Генпрокуратурі останній рік замість корупції боролися з реформами. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГА.net заявив екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

Сакварелідзе зазначив, що не збирається оскаржувати своє звільнення. "Немає сенсу оскаржувати звільнення і знову повертатися в ту ж саму команду. Міняти треба всю команду, правила гри, філософію, прокурорську етику", - сказав він.

На репліку кореспондента ЛІГА.net, що у президента Петра Порошенка на все це було два роки, Сакварелідзе відповів: "Ми чекаємо реакції президента. Сьогодні я з ним спілкувався, і два дні тому теж... Знаєте дуже багато часу втрачено, і за останній рік, я можу сказати, що замість боротьби з корупцією боролися проти реформи".

За словами Сакварелідзе, його команда має намір рухатися далі "через громадський рух". "Я не вважаю нормальним, що за цей рік доводилося боротися, щоб захищати людей, які воюють з корупцією. Рік вже пройшов в цьому ідіотизмі. Не можна по-іншому назвати ті дії, які ми відчували від корупційного синдикату прокуратури. Будемо рухатися через громадський рух . У цьому ми сильні. Не на тих звірів нарвалися, я їх попереджав", - додав він.

Коментуючи на прохання кореспондента ЛІГА.net  версію про те, що його звільненням Порошенко показує губернатору Одещини Михайлу Саакашвілі, кого можна, а кого не можна критикувати, Сакварелідзе сказав: "Так. І чого він від цього очікує, по-вашому? Що Мішу можна зупинити?"

Сьогодні вранці, незадовго до голосування за відставку Віктора Шокіна з посади генпрокурора, стало відомо, що Сакварелідзе був звільнений з органів прокуратури.

Пізніше стало відомо, що Порошенко запросив Сакварелідзе, щоб обговорити це питання і  заявив, що його звільнення не узгоджувалося з главою держави.

Читайте також: Звільнення Сакварелідзе: Саакашвілі вимагає від Порошенка реакції

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю