Сакварелідзе про звільнення Каська: Це втрата для команди

15.02.2016, 13:02
Сакварелідзе про звільнення Каська: Це втрата для команди - Фото
Давид Сакварелідзе

Заступник генерального прокурора - прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе підкреслив, що Віталій Касько показав високий професіоналізм


Заступник генерального прокурора - прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе вважає, що звільнення заступника генпрокурора  Віталія Каська - це втрата для команди. Про це він написав у себе Facebook.

"Безумовно, звільнення Віталія серйозна втрата для нашої команди і всіх тих людей, які вірили і вірять в те, що систему можна і потрібно змінити. За рік нелегкої роботи нам вдалося знайти нових партнерів як всередині системи, так і за її межами", - зазначив Сакварелідзе.

Він вважає, що важливо підтримувати мотивацію і ентузіазм тих людей, які не побоялися піти проти системи.

Сакварелідзе зазначив, що за майже рік роботи в прокуратурі України він встиг пізнати Каська як людину, яка відрізняється високими моральними якостями, і реального професіонала своєї справи. "Протягом всього цього часу він щиро підтримував і підтримує всі починання і кроки, спрямовані на побудову сучасної, некорумпованої і професійної прокуратури України, яка буде захищати інтереси українського народу - як він того дійсно заслуговує", - зазначив Сакварелідзе.

Він висловив надію на великі зміни і глибокі перетворення в системі. "Відповідно, я вважаю, що потрібно продовжувати працювати і щодня боротися за кожне позитивне зрушення. Ніколи не пізно зачинити двері і піти з гідністю", - додав Сакварелідзе.

Раніше повідомлялося, що Касько прийняв рішення про звільнення з Генеральної прокуратури і вже подав відповідний рапорт керівнику відомств.

Читайте також: Інтерв'ю Касько: Реформа Сакварелідзе знівельована і це не смішно

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами