RU

Сакварелідзе: Грузини не зможуть створити диво в Україні

24.06.2015, 15:56
Сакварелідзе: Грузини не зможуть створити диво в Україні - Фото
Давид Сакварелідзе
Грузини не зможуть зробити чудо в Україні, оскільки не є частиною політичної еліти. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ  заявив заступник голови ГПУ, соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе.

На питання, в чому полягає популярність команди Михайла Саакашвілі в українському політикумі, Сакварелідзе сказав: "Команда Саакашвілі створила тренд грузинських реформ у всьому світі".

За його словами, до 2003 року про Грузію в світі знали небагато. "Красива територія, є море і гори, вино, веселі темпераментні люди, пісні-танці. І ще всі в кепках, як з Міміно. І раптом грузини кудись відклали ці кепки і почали швидко просуватися вперед, і навіть обігнали деякі балтійські країни за деякими реформ. Звичайно, це викликало великий резонанс у всьому світі. Сьогодні грузинські реформи вже в підручниках багатьох світових університетів. Сама кримінальна країна в пострадянському просторі, де кожен третій був злодієм у законі, де 20% території окуповано, - і раптом робить такий прорив", - зазначив він.

Реформи в Грузії, вважає Сакварелідзе, впроваджувати було простіше, ніж в Україні: це невелика країна з чіткою державною вертикаллю, в якій не було такого фрагментированного політичного спектру і стільки фінансових інтересів. "Але теж було складно, у маленької країни свої проблеми - радикальні реформи зачіпають кожну другу сім'ю, накопичується негатив. Україні, звичайно, складніше. Але і ефект тут буде сильнішим", - вважає він.

"На жаль, грузини не можуть створити диво тут, в Україні, тому що ми не політична еліта. Але ви бачите контраст на прикладі Грузії. Те ж саме буде в Одесі: абсолютно новий політичний клімат, новий стиль управління. Ми непрості люди. Ми себе не хвалимо, але на нас велика відповідальність. На нас дивиться і Україна, і Грузія", - зазначив Сакварелідзе.

Читайте повний текст інтерв'ю Давида Сакварелідзе

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини