Саакашвілі: Сакварелідзе адаптувався в Україні, інші - ні

06.03.2017, 14:01
Саакашвілі: Сакварелідзе адаптувався в Україні, інші - ні - Фото
Міхеіл Саакашвілі

Екс-президент Грузії прокоментував результати експерименту із залученням іноземців в українську владу

"Люди хотіли допомогти з реформами, але в один момент "пацієнт відмовився приймати таблетки"- так прокоментував не цілком вдалий експеримент із залученням іноземних експатів в українську владу екс-глава ОДА в інтерв'ю LIGA.net.

Крім того, Саакашвілі зазначив, що не всім вдалося адаптуватися до української реальності. "Я приїхав в Україну зовсім юним. Тут сформувався, тут навчався. Мені не потрібно було адаптуватися. Ще Сакварелідзе більш-менш адаптувався, а інші - ні", - сказав він.

Відповідаючи на питання про те, що завадило адаптації поліцейських реформаторів Хатії Деканоїдзе і Еці Згуладзе, Саакашвілі навів аналогію з лікарями і пацієнтами.

"Хатія ніколи не була політиком. І вона і Ека Згуладзе хотіли допомогти, як професіонали, але коли в один момент  пацієнт відмовився від прийняття ліків", їм нічого не залишилося, як піти", - додав Саакашвілі.

"Хатія - грузинський політик, повернулася до Грузії. Ека, наскільки я розумію, у Франції. Сакварелідзе тут - він став українським політиком. У цьому принадність України - вона гостинна і усиновляє всіх, хто хоче тут працювати. Я це відчув ще в студентські роки, коли мої одногрупники і друзі дуже швидко змусили мене забути про те, що я не українець. Українці вміють так робити. і якщо ти під це пристосуєшся, то молодець", - сказав він.

Нагадаємо, 28 лютого міністерство юстиції офіційно зареєструвало політичну партію Рух Нових Сил. "Ця, здавалося б, дрібниця робить наш Рух ще на крок ближче до формування принципово нового політичного класу країни", - зазначив Саакашвілі.

7 листопада 2016 року Міхеіл Саакашвілі  подав у відставку з посади керівника Одеської області. Президент відставку прийняв. Коментуючи гострі висловлювання екс-губернатора, Петро Порошенко сказав: "Дехто вирішив зайнятися політикою", і додав, що рішення того піти у відставку пов'язане з поразкою його партії на виборах в Грузії. Саакашвілі ж побачив в репліці Порошенка "методи Авакова".

Читайте повний текст інтерв'ю Міхеіла Саакашвілі

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии