Саакашвілі прокоментував погрози на свою адресу

24.12.2015, 14:06
Саакашвілі прокоментував погрози на свою адресу - Фото
Михайло Саакашвілі

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі вважає, що потрібно боятися не погроз, а гніву українського народу

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявляє про погрози на його адресу. Про це він написав у себе в Facebook.

"Кілька днів тому один з олігархів у своєму інтерв'ю пообіцяв набити мені морду. Другий хотів розібратися по-чоловічому, просто виявилося, що "статус не дозволяє". Вони не розуміють одного, що ніхто не боїться ні Сені, ні Бені, ні їх підручного міністра. Також як і не розуміють того, що вже якщо і боятися, то боятися треба гніву українського народу!" - вважає Саакашвілі.

На його думку, в уряді думають, що проблема в роздратованості Саакашвілі. "Для них звичайні українці і їх невдоволення, мабуть, не актуальні. Я часто спілкуюся з людьми і вважаю своїм обов'язком озвучити їх позицію з кожної трибуни і в кожний мікрофон, які доступні мені", - зазначив він.

"Про мене часто говорять, що я нападаю на всіх. Це може так і виглядає, тому що, насправді, я борюся з системою. Борюся з існуючою парадигмою державного управління нашою економікою, якою управляють всього лише кілька людей у ​​владі. Я борюся з ними, для того щоб викрити і показати їхнє справжнє обличчя", - додав Саакашвілі.

Він зазначив, що кожен уряд має вибір тільки з двох: або боротися з корупцією або стати її частиною.

"На мій жаль, нинішній уряд вибрав не ту боротьбу! Воно вступило в активний наступ проти тих, хто вимагає боротьби з корупцією", - резюмував Саакашвілі.

Нагадаємо, 15 грудня на засіданні Ради реформ між міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і Саакашвілі сталася перепалка під час обговорення корупції в уряді. Аваков кинув склянкою з водою в обличчя свого опонента і порадив "забиратися з країни".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов