ЄС запровадить в Україні великий проект в сфері міграції

02.02.2017, 16:52
ЄС запровадить в Україні великий проект в сфері міграції - Фото
Фото: mvs.gov.ua
В Україні готується до впровадження проект з управління міграційними процесами, під який Євросоюз виділяє €27,2 млн. Презентацію проекту провела сьогодні в Києві Міжнародна організація з міграції (МОМ), повідомляє прес-служба МВС.

Згідно з інформацією, проект розрахований на три роки, він передбачає створення інтегрованої інформаційної системи управління міграційними процесами, здійснення моніторингу міграційної динаміки і подальшу підтримку реформування українських органів державної влади, відповідальних за питання міграції.

Участь у презентації взяли голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, заступник міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва, голова представництва МОМ Манфред Профазі та ін.

"Це найбільший з усіх проектів ЄС в сфері міграції, які коли-небудь реалізовувалися в країнах Східного партнерства. Ми надамо 27,2 мільйона євро в наступні три роки для реалізації проекту управління міграційними процесами та притулком в Україні", - сказав Мінгареллі.

У прес-службі МВС зазначили, що проект допоможе МВС, Державній міграційній службі та Державній прикордонній службі швидше і ефективніше надавати послуги прикордонного контролю громадянам України та іноземцям.

В рамках реалізації проекту ДПСУ буде передано серверне обладнання для облаштування пунктів пропуску, Державній міграційній службі буде передано обладнання та програмне забезпечення для Центру обробки даних.

Крім того, проект передбачає постійний моніторинг міграційної динаміки, що може стати основою для подальшого реформування органів, що займаються питаннями міграції в Україні, і допомогти в розробці подальшої міграційної політики.

Як відомо, Україна є транзитною територією для великих міграційних потоків в ЄС, який в даний час переживає гостру міграційну кризу.

Причинами призупинення безвізового режиму з ЄС, як умови візової лібералізації для українців, є:

- зростання необгрунтованих клопотань про надання притулку;
- відсутність співпраці з реадмісії (згода держави на прийом назад на свою територію своїх громадян (а також, в деяких випадках, іноземців, які перебували або проживали в цій державі), які підлягають депортації з іншої держави);
- загрозу безпеці ЄС з боку громадян, які в'їжджають.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского