RU

ЄС закликав владу України виконати обіцянки, дані опозиції

27.01.2014, 11:10
ЄС закликав владу України виконати обіцянки, дані опозиції - Фото
d3a824d7d2f7300eeb982ee08e339b7b.jpg
Представництво Європейського Союзу в Україні закликало владу країни дотримати свої обіцянки і заяви, зроблені в контексті переговорів з опозицією. "Переговори повинні продовжуватися", - сказано в заяві, узгодженій з главами дипломатичних місій ЄС в Україні та розміщеному в офіційному акаунті представництва в Facebook

"Глави дипломатичних місій ЄС в Україні вітають недавні переговори між владою і опозицією", - сказано в повідомленні. Також озвучений заклик до опозиції підтримувати мирний характер демонстрацій і чітко відмежуватися від усіх тих, хто використовує насильство для досягнення своїх цілей.

Глави місій ЄС закликали всі сторони скасувати пакет нормативно-правових актів від 16 січня, що обмежують основоположні свободи громадян. "Також ми закликаємо у своїх наступних рішеннях спиратися на оцінку, яка проводитиметься Радою Європи та ОБСЄ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, висловлюється стурбованість ЄС у зв'язку з погіршенням ситуації з правами людини в Україні. "Арешти поранених людей перед лікарнями, численні випадки зникнення людей та повідомлення про катування викликають надзвичайну стурбованість і не є прийнятними ні за яких обставин. Винні в цих злочинах повинні бути негайно притягнуті до відповідальності. Припинення таких дій є необхідною умовою для зміцнення довіри між владою і суспільством", - кажуть у представництві Євросоюзу в Україні.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович запропонував лідеру фракції Батьківщина Арсенію Яценюку стати прем'єр-міністром країни в якості поступки влади з врегулювання кризи в Україні. Також Кличку було запропоновано стати віце-прем'єром з гуманітарних питань, і сторони досягли компромісу в питанні повернення Конституції 2004 року, повернувшись до парламентсько-президентської республіки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини