RU

ЄС відкладе обговорення санкцій проти РФ до березня -Грібаускайте

12.02.2015, 16:41
ЄС відкладе обговорення санкцій проти РФ до березня -Грібаускайте - Фото
Даля Грібаускайте (фото - ЕРА)
Євросоюз не буде обговорювати зміну санкційного режиму проти Росії до березня, вважає президент Литви Даля Грібаускайте.

"Подивимося на імплементацію цієї угоди (підписаної сьогодні в Мінську - ред.), обговорення санкцій до березня неможливо", - заявила Грібаускайте журналістам перед самітом ЄС.

Нагадаємо, раніше Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні повідомила, що сьогодні Євросоюз навряд чи буде засуджувати подальші санкції проти Росії. Швидше ЄС "обговорить всі можливі способи, які зі свого боку може застосувати, щоб режим припинення вогню зберігався".

З вечора середи в Мінську президенти України, РФ, Франції та канцлер ФРН провели переговори з врегулювання кризи в Україні. Робота над документом, який покликаний знизити напруженість на сході України, тривала близько 16 годин. За підсумками переговорів стало відомо, що негайне і всеосяжне припинення вогню має розпочатися з півночі 15 лютого, відведення важких озброєнь на безпечні відстані має розпочатися не пізніше другого дня після припинення вогню і завершитися протягом 14 днів.

Джерело: ПРАЙМ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини