RU

ЄС: Україні потрібні антикорупційні суди

07.03.2017, 13:43
ЄС: Україні потрібні антикорупційні суди - Фото
Хюг Мінгареллі
Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура роблять "важливу справу", і їх робота повинна залишатися незалежною від політичної ситуації в країні. Про це заявив керівник представництва Євросоюзу в Україні  Хюг Мінгареллі, пише Twitter відомства.

"НАБУ і САП роблять важливу роботу, особливо в останні дні; приємно бачити, коли суди діють", - сказав він.

За словами Мінгареллі, боротьба з корупцією - головний виклик суспільства, і для посилення ефективності таких заходів "Україні будуть потрібні спеціалізовані антикорупційні суди".

"Антикорупційні органи України повинні діяти незалежно, адже від цього залежить майбутнє верховенства права", - резюмував посол ЄС.

Мінгареллі окремо торкнувся теми аудиту НАБУ, підкресливши, що "важливо" його проведення саме незалежними експертами.

Читайте також: Глава Верховного суду висловився проти антикорупційних судів

1 лютого 2017 року Верховна Рада  зареєструвала  законопроект про створення антикорупційного суду. Проектом закону пропонується створити Вищий антикорупційний суд з 70 суддів, з яким будуть підслідні всі справи НАБУ і САП. Глава бюро Артем Ситник заявив, що антикорупційний суд можна створити до кінця 2017 року.

24 лютого італійський посол Давида Ла Чечілія
заявив, що Рим підтримує створення в Україні антикорупційного суду, а 6 березня в американському посольстві зазначили, що необхідність створення таких судів "стає очевидною".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини