RU

ЄС створить нову структуру для підтримки України - експерт

25.06.2014, 16:45
ЄС створить нову структуру для підтримки України - експерт - Фото
e9d3dfe0b014f18116ee1c67158c49df.jpg
У Брюсселі створюється новий орган влади, який буде курирувати діяльність всіх органів ЄС з питань, що стосуються їх взаємодії з Києвом. Нова структура отримала назву "Група підтримки". Про це в інтерв'ю ЄвроПравді розповіла засновник офісу зв'язку українських аналітичних центрів у Брюсселі Олена Пристайко.

За її словами, в "Групу підтримки" увійдуть близько 30 чиновників з різних структур ЄС. "Можливо, до них приєднаються кілька дипломатів з країн-членів Євросоюзу. Важливо, що мова йде не про віртуальний орган, об'єднуючий людей з різних підрозділів, які б іноді зустрічалися або спілкувалися по телефону на тему "як там поживає Україна?". Ініціатива набагато серйозніше. Це безпрецедентний крок з боку Європейського Союзу", - заявила Пристайко.

Цікаво, що такий орган вперше створюється для країни, яка не є членом Євросоюзу. "Основна функція - координація дій усіх органів ЄС з питань, що стосуються України, особливо - допомога Києву в імплементації Угоди про асоціацію", - уточнила Пристайко.

Групу очолить заступник голови Генерального директорату ЄС з питань торгівлі, який курирував переговори з Україною, Петер Балаш. Її робота почнеться вже 3 линня. В нову структуру увійдуть близько 30 чиновників ЄС. Основна функція - координація дій усіх органів ЄС з питань, що стосуються України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини