RU

ЄС штрафуватиме порушників санкцій проти Росії

01.08.2014, 10:34
ЄС штрафуватиме порушників санкцій проти Росії - Фото
Фото: ЕРА
Країни-члени ЄС мають розробити штрафи за невиконання економічних санкцій проти Росії. "Держави-члени повинні розробити правила відповідних штрафів за порушення забезпечення цих норм. Вони повинні вжити всіх необхідних заходів для гарантування, що ці норми імплементовані", - йдеться в офіційному журналі ЄС.

П'ять з провідних банків Росії - Сбєрбанк, ВТБ Банк, Газпромбанк, Зовнішекономбанк і Россельхозбанк - потрапили в четвер під нові обмежувальні заходи Європейського союзу в зв'язку з діями Росії на дестабілізацію становища на сході України. Їх назви опубліковано в офіційному журналі ЄС. Ці санкції, які вступили в силу в п'ятницю, 1 серпня, забороняють громадянам і компаніям з країн Євросоюзу здійснювати операції з фінансовими інструментами з терміном погашення більше 90 днів цих банків, їх філій та банків, які діють від їх імені. Крім того, в офіційній публікації викладені подробиці накладеного ембарго на імпорт і експорт зброї та споріднених матеріалів з ​​і в Росію, а також експорту в Росію або для російських збройних сил товарів подвійного призначення і технологій для військового використання.

У виданні також перераховані обладнання та технології, пов'язані з енергетикою - на їх експорт до Росії теж вводяться обмеження: вони вимагатимуть попереднього схвалення відповідних органів країн-членів ЄС. Експортні ліцензії не будуть надані, якщо вони стосуватимуться розвідки і видобутку нафти в глибоководних регіонах, в Арктиці або щодо сланцевої нафти.

У середу ЄС вже ввів ряд інших санкцій проти Росії за її дії щодо Криму і сходу України. Там йшлося про персональні санкції проти низки осіб, наближених до президента Росії Володимира Путіна, а також проти декількох ватажків сепаратистів, які діють у Донбасі. Також до списку потрапили російська оборонна компанія, авіакомпанія, що здійснює польоти в Криму, і російський банк, який діє в окупованому Криму.

Також про нові санкції проти Росії оголосили США і низка інших країн
.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини