ЄС продовжив ще на півроку індивідуальні санкції проти Росії

15.09.2016, 14:28
ЄС продовжив ще на півроку індивідуальні санкції проти Росії - Фото
Фото: EPA
Європейський Союз затвердив рішення про продовження ще на півроку санкцій, застосованих проти 146 громадян та 37 компаній за порушення територіальної цілісності і суверенітету України. Про це йдеться на сайті Ради ЄС.

Рішення було прийнято без обговорення, за письмовою процедурою.

Економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки, продовжені до 31 січня 2017 року. Обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя, не обмежується територією Криму і Севастополя, продовжені до 23 червня 2017 року.

7 вересня Євросоюз на рівні постійних представників країн-членів (COREPER) підтвердив намір Ради ЄС продовжити ще на шість місяців попереджувальні заходи за дії, спрямовані проти територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, до 15 березня 2017 року.

Санкції стосуються замороження активів і заборони на в'їзд в ЄС для 146 осіб і 37 компаній.

9 березня цього року Євросоюз продовжив на півроку санкції, застосовані 17 березня 2014 року Радою ЄС проти фізичних та юридичних осіб за дії, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України. Серед них - так званий глава Криму Сергій Аксьонов, інші особи Криму і Севастополя, лідери терористів Денис Пушилін, Андрій Пургин, Олександр Бородай, Арсеній Павлов (Моторола) і Ігор Гиркин, екс-народний депутат Олег Царьов. Всього в списку 146 осіб.

Серед компаній - порти Феодосії, Севастополя, Керчі, так звана "народна міліція Донбасу", санаторій Нижня Ореанда, національне виробничо-аграрне об'єднання Масандра, Національний інститут винограду і вина Магарач і Російський національний комерційний банк. Всього в списку 37 компаній.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина