RU

ЄС про асоціацію з Україною: Свято нашої Європи, єдині цілі

01.09.2017, 11:24
ЄС про асоціацію з Україною: Свято нашої Європи, єдині цілі - Фото
Федеріка Могеріні та Жан-Клод Юнкер (фото - ЕРА)

Сьогоднішне набуття чинності в повному обсязі угоди про асоціацію між Україною та ЄС - свято для Європи, і в майбутньому українці "пожнуть плоди" вигод від інтеграції до європейського співтовариства. Про це йдеться в прес-релізі дипломатичної служби ЄС.

"Сьогодні, незважаючи на всі труднощі, ми це зробили. Вступом в силу угоди про асоціацію з Україною ЄС виконує свої обіцянки нашим українським друзям. Я дякую всім тим, хто зробив це можливим: тим, хто стояв на Майдані, і тим, хто вперто трудиться, щоб реформувати країну на краще. Це свято для нашого європейського континенту", - заявив президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

За словами верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріки Могеріні, сьогодні сторони "досягли того, над чим працювали останні роки: більш тісного зв'язку між ЄС і Україною".

"Це означає більш тісні зв'язки між нашими громадянами, великі ринки і більші можливості для бізнесу та підприємців, розширення обміну досвідом, інформацією та експертними думками. Це показує, що ми поділяємо одні й ті самі цілі, і що надалі український народ може розраховувати на підтримку і співпрацю Євросоюзу", - наголосила вона.

Майбутні покоління українців в повній мірі відчують вигоди від тіснішого зв'язку з ЄС, вважає єврокомісар з розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган.

"Перші конкретні результати реалізації угоди вже можна побачити: експорт України в ЄС збільшився, і ЄС підтвердив свою позицію основного торгового партнера України. Нещодавні реформи в Україні були безпрецедентними, хоча залишається багато роботи, зокрема боротьба з корупцією. Євросоюз буде продовжувати надавати підтримку зусиллям України з реформування - як експертними радами, так і фінансовою підтримкою", - підсумував він.

1 вересня 2017 року в повному обсязі набула чинності угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини