RU

ЄС позитивно оцінив закони по поверненню і конфіскації активів

10.11.2015, 16:27
ЄС позитивно оцінив закони по поверненню і конфіскації активів - Фото
Ян Томбінський
Представники Європейського союзу в Україні схвалили сьогоднішнє голосування законодавчого пакету по поверненню і конфіскації активів. Про це йдеться в коментарі глави представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, який отримала редакція ЛІГА.net.

"Нове законодавство про повернення та конфіскацію активів, запропоноване Кабінетом міністрів України, можна розглянути як конструктивну нормативну базу, яка повністю відповідає європейським стандартам і реалізує їх. Запропонований урядом законодавчий пакет керується багатьма принципами, що містяться в законах ЄС", - йдеться в повідомленні.

За словами Томбінського, питання конфіскації активів - це важливий компонент боротьби проти корупції та організованої злочинності.

"Повернення активів - ключовий компонент у боротьбі проти корупції, а також проти інших фінансових та економічних злочинів та організованої злочинності. Таке повернення здатне внести вагомий внесок у загальний процес реформ і економічне відновлення України, а також підняти почуття справедливості в країні", - сказав він.

Як зазначив представник ЄС, Україна взяла на себе величезну відповідальність. "Україна взяла на себе зобов'язання створити національний орган, який займатиметься питаннями повернення активів... В цій сфері більше не можна втрачати час. Тому я закликаю Верховну Раду розглянути відповідне законодавство, яке все ще вимагає прийняття", - заявив Томбінський.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла  всі ключові закони, необхідні для лібералізації візового режиму, за винятком норми про заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини