RU

ЄС поки не застосує персональні санкції проти української влади

10.02.2012, 09:01
ЄС поки не застосує персональні санкції проти української влади - Фото
Радослав Сікорський (фото - ЕРА)
Накладення певних персональних санкцій на представників нинішньої української влади було б занадто різким кроком з боку ЄС, адже навіть сьогодні Україна сприймається в Європі як вільна країна, заявив голова МЗС Польщі Радослав Сікорський в ефірі  5 каналу.

Проте, він в черговий раз підкреслив, що в цьому сенсі велике значення будуть мати нинішні парламентські вибори.

"Я чув цей аргумент навіть під час зустрічі з представниками опозиції. Звичайно, у нас є прецеденти, коли такі санкції вводилися проти, наприклад, представників системи правосуддя Білорусі, причетних до політичних переслідувань. Але це був би занадто різкий крок, тому що ми повинні пам'ятати - стратегічним активом України є те, що навіть до цих пір, вона сприймається як вільна країна. І для того, щоб тісні відносини з ЄС, дуже важливо, щоб країна сприймалася як демократична. І саме тому, парламентські вибори цього року мають надзвичайно велике значення для репутації України в Європі", - зазначив Сікорський.

Як повідомлялося, Сікорський заявив, що в разі фальсифікації результатів парламентських виборів Україна втратить всякий шанс членства в Європейському союзі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини