RU

ЄС перешкоджає зближенню України та ТЗ, - глава комітету Держдуми

27.02.2013, 16:32
ЄС перешкоджає зближенню України та ТЗ, - глава комітету Держдуми - Фото
Олексій Пушков (фото - twitter.com)

Європейський Союз ставить перед собою політичне завдання не допустити можливого членства України в Митному союзі. Про це заявив голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков, якого цитує Інтерфакс-Україна.

"У Європейському Союзі фактично вважають несумісним угоду про асоціацію з Україною з участю України в Митному союзі. І політичне завдання, яке вони ставлять - не допустити зближення України з Митним союзом", - сказав Пушков.

У зв'язку з цим він припустив, що Євросоюз може переглянути умови, які він поставив Україні, для укладення угоди про асоціацію. Зокрема, Пушков нагадав, що ЄС зажадав від України звільнити політичних ув'язнених, якими в Євросоюзі вважають екс-прем'єра України
Юлію Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

На думку
глави думського комітету, Україна навряд чи виконає цю умову. "Якщо керівництво України піде на цю умову, це буде означати, що суд над паном Луценком, над пані Тимошенко, всі звинувачення не мають ніякого значення, і просто в силу політичної волі Брюсселя їх статус буде змінений. Я не думаю, що таке рішення буде прийнято ", - сказав Пушков.

На його думку, в іншому випадку це завдало б удару по авторитету керівництва України. Парламентарій вважає неправильною ув'язку міжнародних угод з вимогами, що стосуються внутрішньої політики. "Що стосується Європейського Союзу, я не виключаю, що в міру наближення листопада Євросоюз цю свою позицію сам буде переглядати", - вважає Пушков.

У листопаді у Вільнюсі має відбутися самміт Східного партнерства, на якому може бути підписано Угоду про асоціацію Україна-ЄС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини