ЄС остаточно завершив ратифікацію Угоди про про асоціацію

11.07.2017, 13:31
ЄС остаточно завершив ратифікацію Угоди про про асоціацію - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Рада ЄС завершила процес ратифікації угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це повідомив президент Петро Порошенко у себе в Facebook.

"З 1 вересня 2017 року розпочнеться якісно новий етап нашого шляху до Європейського Союзу. Це - етап глибинних і всеосяжних реформ, який вимагатиме максимальних зусиль і об'єднання всіх гілок української влади, бізнесу, громадянського суспільства заради побудови кращого європейського майбутнього для українського народу. І на цьому шляху нам буде допомагати і Європейський Союз, і весь цивілізований сві ", - зазначив Порошенко.

За словами Порошенка, завтра Україна з лідерами ЄС скоординує в Києві під час саміту, як забезпечити максимальне ефективне і швидке досягнення мети, закладеної в угоді, і перейти на новий етап партнерства.

"Угода про асоціацію була однією з ключових вимог і очікувань Євромайдану. І я радий, що ми спільними зусиллями змогли її досягти. А Кремль, який мобілізував всі свої ресурси проти угоди про асоціацію, цинічно порушив міжнародне право, розпочав агресію проти України, зазнав чергової поразки", - сказав президент.

Читайте також: Ратифікація угоди з ЄС була під загрозою зриву - Порошенко

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю