RU

ЄС обіцяє пильно стежити за мажоритаркою на виборах в Раду

15.06.2012, 13:37
ЄС обіцяє пильно стежити за мажоритаркою на виборах в Раду - Фото
464e1bc4c758ea2cf6d5699164f941dd.jpg
Європейські спостерігачі приділять особливу увагу мажоритарним округам на виборах до Верховної Ради України. Про це сьогодні на прес-конференції заявила депутат - голова фракції Зелені в Європарламенті Ребекка Хармс.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Хармс зазначила, що візьме активну участь у підготовці спостереження за виборчою кампанією в Україні і постарається організувати все так, щоб моніторинг почався вже влітку.

"Наші спостерігачі особливу увагу приділятимуть мажоритарним кандидатам", - скала вона, додавши, що Європа має намір відстежувати спроби підкупу виборців, у тому числі за бюджетні кошти.

Разом з тим, Хармс констатувала, що парламентські вибори в Україні не можуть бути визнані чесними, поки Юлія Тимошенко в ув'язненні. "З європейської точки зору, майбутні вибори не можуть бути вільними, чесними й демократичними, коли лідери опозиції перебувають за гратами", - сказала вона.

Нагадаємо, днями президент України Віктор Янукович заявив про особисту зацікавленість у проведенні чесних і прозорих виборів до Верховної Ради відповідно до міжнародних стандартів і запросив в Україну спостерігачів від ОБСЄ. "Ми усвідомлюємо, що від того, як пройдуть ці вибори, будуть залежати соціальна стабільність країни, а також перспективи подальшої модернізації України та її активної участі в глобальних політичних та економічних процесах", - підкреслив президент, додавши, що українська влада неухильно дотримується встановлених Конституцією та міжнародними договорами принципів виборчого права.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини