RU

ЄС недооцінив драматизм ситуації в Україні -голова Європарламенту

28.11.2013, 14:54
ЄС недооцінив драматизм ситуації в Україні -голова Європарламенту - Фото
Мартін Шульц (фото - ЕРА)
Відмова України від асоціації з Євросоюзом пов'язана, серед іншого, з недостатньою готовністю ЄС надати цій країні необхідну допомогу. З такою оцінкою виступив голова Європарламенту Мартін Шульц.

"Вважаю, що ми недооцінили драматизм внутрішньополітичної ситуації в Україні", - цитує Шульца
ІТАР-ТАРС.

На думку голови Європарламенту, "Україна в економічному і насамперед у фінансовому відношенні знаходиться в глибокій кризі з моменту встановлення демократії".

"Їм терміново необхідні гроші, вони настійно потребують надійного газопостачання", - зазначив він. За його словами, Євросоюз не був готовий надати допомогу Києву в тій мірі, як Росія.

"Допомагати державам, якіі перебувають у кризі, в Європі не особливо популярно", - зазначив Мартін Шульц. "А Україна отримує, якщо подивитися на пропозиції з Москви, короткострокову допомогу, яку ми, європейці, в цій формі не можемо або не хочемо надати", та "це є однією з причин, з якої уряд (України, - ред.), перебуваючи під цим гігантським тиском, зрештою, зважилося на кооперацію з Росією", - пояснив він.

Нагадаємо, 28 листопада в Вільнюсі
стартував дводенний саміт Східного партнерства. За тиждень до саміту Україна офіційно відмовилася від асоціації з ЄС. Проте, президент України Віктор Янукович прилетів до Вільнюса для проведення переговорів з представниками Євросоюзу.

Досьє на Мартіна Шульца

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини