RU

ЄС не буде учасником сумнівних угод з Тимошенко, - Фюле

19.09.2013, 10:48
ЄС не буде учасником сумнівних угод з Тимошенко, - Фюле - Фото
Штефан Фюле (фото - ЕРА)
Рішення проблеми політично мотивованого правосуддя в Україні значною мірою буде прийнято в інтересах екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це єврокомісар Штефан Фюле заявив в інтерв'ю газеті Комерсант-Україна.

За його словами, дискусія про шляхи вирішення проблеми ще триває в рамках місії Кокса - Кваснєвського, але у сторін є згода з приводу того, що можна зробити за час, що залишився.

"З самого початку роботи місії Пет Кокс і Олександр Кваснєвський консультуються з Юлією Тимошенко, інформують її про всі переговори. Це, я вважаю, свідчить про те, що проблема не буде вирішуватися за рахунок екс-прем'єра. Навпаки, рішення значною мірою буде прийнято в її інтересах. Ніякий інший варіант просто не буде схвалений Коксом і Кваснєвським", - сказав він, додавши, що не хоче вдаватися в деталі, поки робота місії триває.

"Вже в жовтні ми побачимо їх звіт. Давайте подивимося, що буде в цьому документі", - сказав він.

Коментуючи сценарій, при якому влада відпустить Тимошенко на лікування за кордон, але її повернення в Україну означатиме негайний арешт, Фюле зазначив: "Я не можу навіть уявити і не допускаю того, що Євросоюз чи представники ЄС стануть учасниками такої угоди, яка передбачає виїзд Юлії Тимошенко за кордон для отримання медичної допомоги, і в той же час запобігає повернення пані Тимошенко на батьківщину, в Україну, після закінчення її лікування".

Нагадаємо, спікер Володимир Рибак у Вільнюсі заявив, що до жовтня Україна виконає всі умови для підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, включаючи правові рішення проблеми з визволенням Тимошенко і лікуванням її в Німеччині. Станом на 9 жовтня  Тимошенко, за словами її дочки, не отримувала ніяких пропозицій про можливість лікування за кордоном: "Мама не отримувала жодних пропозицій. Ні офіційних, ні неофіційних".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини