RU

ЄС може скасувати саміт з Україною через Тимошенко

17.11.2011, 09:44
ЄС може скасувати саміт з Україною через Тимошенко - Фото
5befcec02b839769497b83988fb5ee2a.jpg
Про це повідомив представник польського президентства в ЄС на умовах анонімності (Польща головує в Євросоюзі у другому півріччі 2011 року). "Такий сценарій можливий, але залежить, зокрема, від розвитку внутрішньої ситуації в Україні, за якою з інтересом спостерігають Європа і окремі держави ЄС", - відзначило джерело, якого цитує УНІАН.

Він не надав інших деталей, зазначивши, що міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський сьогодні заявив про готовність польської влади допомогти Україні, якщо вона допоможе собі сама.

Нагадаємо, раніше Сікорський назвав ще можливим парафування Договору про асоціацію України з ЄС на грудневому саміті в Києві, зазначивши, що це буде залежати від розвитку внутрішньої ситуації в державі.

Представники ЄС неодноразово закликали Київ звільнити заарештовану на початку серпня цього року Юлію Тимошенко, оскільки вважають її справу "політично вмотивованою" і пов'язували парафування угоди про асоціацію до кінця цього року з тим, звільнять чи її.

15 листопада Верховна Рада Україна відмовилася прийняти зміни до Кримінального кодексу, якими пропонувалося скасувати кримінальну відповідальність за перевищення влади і службових повноважень, в яких звинувачують Тимошенко.

Представники правлячої Партії регіонів заявили, що не будуть змінювати законодавство під одну людину і зазначили, що регламент парламенту забороняє розгляд схожих законопроектів протягом однієї сесії. Це означає, що декриміналізацію статті Тимошенко Верховна Рада зможе розглянути не раніше 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини