RU

Сімох канадських парламентаріїв не пустили до Тимошенко

16.05.2012, 17:30
Сімох канадських парламентаріїв не пустили до Тимошенко - Фото
Фото: EPA
Сім канадських парламентаріїв приїхали сьогодні в харківську лікарню Укрзалізниці, де знаходиться Юлія Тимошенко, але їм відмовили в зустрічі з екс-прем'єром. Про це заявив один з делегатів Боб Деккерт.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Деккерт уточнив, що вже намагався зустрітися з Тимошенко в березні, але тоді теж отримав відмову.

За його словами, всі парламентарії є членами комітету закордонних справ і міжнародного співробітництва. "Останні кілька тижнів ми ретельно вивчаємо політичну та економічну ситуацію в Україні, щоб скласти звіт для комітету парламенту, за результатами якого будуть визначені подальша співпраця України і Канади", - заявив він.

Деккерт також зазначив, що Канада стурбована відкриттям справ та ув'язненням Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка та інших опозиціонерів.

"Ми вважаємо, що ці висновки не служать демократії в Україні. Ми звернемося до уряду України, щоб Юлія Тимошенко одержала медичну допомогу, яку вона вимагає, і була звільнена з ув'язнення", - сказав канадський парламентарій, додавши що порушення демократії викликають у нього занепокоєння .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини