RU

"Сім'я" затискає Азарова в лещата, - політолог

18.01.2012, 17:30
Фото: president.gov.ua
Сім'я президента Україна Віктора Януковича продовжує встановлювати контроль над фінансовими інститутами країни. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор політико-правових програм Центру ім.Разумкова, політолог Юрій Якименко, коментуючи відставку міністра фінансів Федора Ярошенка.

"Це була очікувана відставка. Неодноразово на цю подію натякав президент, вимагаючи у тих членів Кабміну, хто не справляється з темпом роботи, йти за власним бажанням. Природно, ця відставка посилить позиції президента і його сім'ї в уряді - на посаду глави Мінфіну буде призначено людину з оточення Віктора Януковича", - переконаний політолог.

На його думку, сім'я президента продовжує встановлювати контроль над фінансовими інститутами держави. "Під контролем вже є Національний банк України. Тепер, судячи з усього, прийшла черга Міністерства фінансів", - говорить експерт.

"Позиції Азарова продовжують слабшати, його можливості - звужуються, його беруть в лещата. Очевидно, що якщо він погоджується на такий хід подій і дав згоду на звільнення Ярошенка, то жодного демаршу й відставки на знак протесту від нього чекати не варто", - підсумував Якименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини