RU

Сім'я Тимошенко вимагає розслідувати побиття екс-прем'єра

09.09.2013, 14:42
Сім'я Тимошенко вимагає розслідувати побиття екс-прем'єра - Фото
Юлія Тимошенко
Сім'я Юлії Тимошенко звернутися до Генеральної прокуратури України та Європейський суд з прав людини за фактом застосування сили до екс-прем'єра 20 квітня минулого року. Про це сказала сьогодні журналістам на прес-конференції дочка і захисник екс-прем'єра Євгенія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Євгенія Тимошенко нагадала, що Комітет Ради Європи з протидії тортурам оприлюднив звіт, у якому підтвердив застосування сили до Юлії Тимошенко при транспортуванні з Качанівської колонії до лікарні.

"Ми, сім'я Юлії Тимошенко, вимагаємо, щоб люди, причетні до факту цього побиття, були покарані і притягнуті до відповідальності. Сьогодні ми передаємо заяву про злочин до Генеральної прокуратури. Крім цього, цей звіт найближчим часом буде направлений до європейського суду з прав людини", - сказала вона.

Нагадаємо, 6 вересня Комітет із запобігання катувань (КПП) Ради Європи у своєму звіті заявив, що знайшов підтвердження того, що до Тимошенко в Качанівській виправній колонії застосовували силу.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини