Сім'я Луценко не будує ілюзій: проти судді порушено три справи

16.02.2012, 14:32
Сім'я Луценко не будує ілюзій: проти судді порушено три справи - Фото
Сергій Луценко, брат екс-міністра Юрія Луценка (фото - nso.org.ua)

Перед суддею Печерського суду Києва Сергієм Вовком, за словами брата Луценка, дуже проста дилема

Сім'я колишнього голови Міністерства внутрішніх справ України Юрія Луценка не будує ілюзій щодо вироку, який буде оголошений 27 лютого у відношенні екс-голови МВС. Але, тим не менш, розраховує на те, що суддя справи Сергій Вовк хоча б подумає про те, винести йому справедливе рішення і виправдати Луценка. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповів брат екс-міністра Сергій Луценко, коментуючи судовий процес.

"На відміну від Родіона Кірєєва, який судив Юлію Тимошенко, суддя у справі екс-міністра Вовк намагається створити красиву оболонку судового процесу. Але ніяких ілюзій з приводу цього суду ми не будуємо", - підкреслив брат міністра.

За його словами, суддя Вовк "знаходиться в стані шпагату". "Сьогодні, сподіваюся, Вовк думає про те, чи виносити справедливе рішення у цій справі. В іншому випадку йому залишається лише виконати замовлення, щоб уникнути дамоклового меча у вигляді кримінальних справ, які над ним нависли", - зазначив він.

"Сьогодні м'яч на полі судді Вовка. Проти нього порушено три кримінальні справи. Покарання, у разі виправдувального вироку для Луценка, піде прямо зараз. У нього проста дилема", - підсумував Сергій Луценко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колегія суддів Печерського суду Києва віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення по кримінальній справі  екс-міністра внутрішніх справ Луценка. Суддя у справі Сергій Вовк повідомив, що вирок буде оголошено 27 лютого о 9:00.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?