RU

Сім'я Луценко не будує ілюзій: проти судді порушено три справи

16.02.2012, 14:32
Сім'я Луценко не будує ілюзій: проти судді порушено три справи - Фото
Сергій Луценко, брат екс-міністра Юрія Луценка (фото - nso.org.ua)
Сім'я колишнього голови Міністерства внутрішніх справ України Юрія Луценка не будує ілюзій щодо вироку, який буде оголошений 27 лютого у відношенні екс-голови МВС. Але, тим не менш, розраховує на те, що суддя справи Сергій Вовк хоча б подумає про те, винести йому справедливе рішення і виправдати Луценка. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповів брат екс-міністра Сергій Луценко, коментуючи судовий процес.

"На відміну від Родіона Кірєєва, який судив Юлію Тимошенко, суддя у справі екс-міністра Вовк намагається створити красиву оболонку судового процесу. Але ніяких ілюзій з приводу цього суду ми не будуємо", - підкреслив брат міністра.

За його словами, суддя Вовк "знаходиться в стані шпагату". "Сьогодні, сподіваюся, Вовк думає про те, чи виносити справедливе рішення у цій справі. В іншому випадку йому залишається лише виконати замовлення, щоб уникнути дамоклового меча у вигляді кримінальних справ, які над ним нависли", - зазначив він.

"Сьогодні м'яч на полі судді Вовка. Проти нього порушено три кримінальні справи. Покарання, у разі виправдувального вироку для Луценка, піде прямо зараз. У нього проста дилема", - підсумував Сергій Луценко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колегія суддів Печерського суду Києва віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення по кримінальній справі  екс-міністра внутрішніх справ Луценка. Суддя у справі Сергій Вовк повідомив, що вирок буде оголошено 27 лютого о 9:00.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини